ASR-SI600D60ZW-LM
Mfr.Part #
ASR-SI600D60ZW-LM
Description
SINGLE PHASE PANEL MOUNTED DC TO
Stock
16
In Stock :
16
Voltage - Input :
4 ~ 32VDC
Voltage - Load :
48 V ~ 660 V
Load Current :
60 A
Output Type :
AC, Zero Cross
Datasheets
ASR-SI600D60ZW-LM
Altran Magnetics, Inc. ASR-SI600D60ZW-LM
  • Panasonic
    SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
  • Panasonic
    SSR RELAY DPST-NO 130MA 0-350V
    SSR RELAY SPST-NC 100MA 0-400V
    SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
    SSR RELAY SPST-NO 1A 0-30V