ASR-SI600D60RW-L
Mfr.Part #
ASR-SI600D60RW-L
Description
SINGLE PHASE PANEL MOUNTED DC TO
Stock
13
In Stock :
13
Voltage - Input :
4 ~ 32VDC
Voltage - Load :
48 V ~ 660 V
Output Type :
AC
Load Current :
60 A
Datasheets
ASR-SI600D60RW-L
Altran Magnetics, Inc. ASR-SI600D60RW-L
  • Panasonic
    SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
  • Panasonic
    SSR RELAY DPST-NO 130MA 0-350V
    SSR RELAY SPST-NC 100MA 0-400V
    SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
    SSR RELAY SPST-NO 1A 0-30V