ASPHSPH24K254
Mfr.Part #
ASPHSPH24K254
Manufacturer
JST
Description
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 10" TIN
Manufacturer :
JST
Product Category :
Wire Gauge :
24 AWG
Contact End :
Socket to Socket
Length :
10.0 254.0mm