ASPHSPH24K203
Mfr.Part #
ASPHSPH24K203
Manufacturer
JST
Description
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 8" TIN
Manufacturer :
JST
Product Category :
RoHS Status :
RoHS Compliant
Series :
PH
Contact Finish :
Tin
Factory Lead Time :
16 Weeks
Length :
8.00 203.20mm
Wire Gauge :
24 AWG