AQ115A121JA7BE
Mfr.Part #
AQ115A121JA7BE
Description
CAP CER 120PF 50V 0505
A
Mount :
Surface Mount
yes
Series :
AQ
Voltage - Rated DC :
50V
2
Factory Lead Time :
9 Weeks
Packaging :
Bulk
Capacitance :
120pF
Operating Temperature :
-55°C~175°C
Published :
Tolerance :
±5%