AMA65BR3-240200Y
Mfr.Part #
AMA65BR3-240200Y
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 48W
No Load Power Consumption :
210mW (Max)
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Power (Watts) :
48 W
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Region Utilized :
United Kingdom
Input Connector :
Output Connector :
Barrel Plug, 1.35mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm
Current - Output (Max) :
2A
Voltage - Output :
24V