AMA65AR3L-240200Y
Mfr.Part #
AMA65AR3L-240200Y
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 48W
No Load Power Consumption :
210mW (Max)
Power (Watts) :
48 W
Voltage - Output :
24V
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug R/A, 1.35mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm
Cord Length :
60.2" (1.50m)
Size / Dimension :
Region Utilized :
Australia
Input Connector :
Current - Output (Max) :
2A
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC