AMA65AR3L-190342Y
Mfr.Part #
AMA65AR3L-190342Y
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 19V 65W
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Cord Length :
60.2" (1.50m)
Voltage - Output :
19V
Standard Number :
No Load Power Consumption :
210mW (Max)
Output Connector :
Barrel Plug R/A, 1.35mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm
Region Utilized :
Australia
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Power (Watts) :
65 W
Current - Output (Max) :
3.42A