9B25000666
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
9B25000666
Manufacturer
TXC Corporation
Package / Case
HC-49/US
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 30PF TH
Manufacturer :
TXC Corporation
Product Category :
Crystals
Packaging :
Bulk
Length :
11.5062mm
Width :
5.0038mm
Height Seated (Max) :
0.145 3.68mm
Size / Dimension :
0.453Lx0.197W 11.50mmx5.00mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
30Ohms
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency Tolerance :
±30ppm
Mount :
Through Hole
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
13 Weeks
Max Operating Temperature :
70°C
Load Capacitance :
30pF
Series :
9b
Height :
3.683mm
Mounting Type :
Through Hole
Min Operating Temperature :
-20°C
RoHS Status :
RoHS Compliant
Frequency Stability :
±30ppm
Published :
Operating Mode :
Fundamental
Frequency :
25MHz