72V811L15TF8
Mfr.Part #
72V811L15TF8
Description
IC FIFO SYNC 512X9 15NS 64QFP
FIFOs Memory
Supplier Device Package :
64-TQFP (10x10)
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
0°C~70°C
Series :
72V
Access Time :
10ns
Mounting Type :
Surface Mount
Current - Supply (Max) :
40mA
Retransmit Capability :
No
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Voltage - Supply :
3V~3.6V
Bus Directional :
Bi-Directional
FWFT Support :
No
Data Rate :
66.7MHz