72V801L15TF
Mfr.Part #
72V801L15TF
Package / Case
64-LQFP
Description
IC SYNC FIFO 256X9 15NS 64QFP
Series :
72V
Package / Case :
64-LQFP
Bus Directional :
Bi-Directional
Data Rate :
66.7MHz
Memory Size :
4.5K 256 x 9 x 2
Current - Supply (Max) :
40mA
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Access Time :
10ns
Operating Temperature :
0°C~70°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
FWFT Support :
No
Mounting Type :
Surface Mount
Expansion Type :
Depth, Width
Packaging :
Tray
Voltage - Supply :
3V~3.6V