72V3680L7-5PFI8
Mfr.Part #
72V3680L7-5PFI8
Package / Case
128-LQFP
Description
IC FIFO SS 16384X36 128TQFP
Packaging :
Tape and Reel (TR)
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Data Rate :
133.3MHz
Series :
72V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Access Time :
5ns
Memory Size :
576K 16K x 36
Current - Supply (Max) :
40mA
Package / Case :
128-LQFP
Voltage - Supply :
3.15V~3.45V