72V3680L7-5BBGI8
Mfr.Part #
72V3680L7-5BBGI8
Package / Case
144-BGA
Datasheet
Download
Description
IC FIFO SS 16384X36 7-5NS 144BGA
Package / Case :
144-BGA
Base Product Number :
72V3680
Voltage - Supply :
3.15 V ~ 3.45 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max) :
40mA
Programmable Flags Support :
yes
Retransmit Capability :
Series :
72V
Mounting Type :
Surface Mount
Access Time :
5ns
Product Status :
Obsolete
Function :
Asynchronous, Synchronous
Data Rate :
133.3MHz