5SGXMA7N2F40I2N
Mfr.Part #
5SGXMA7N2F40I2N
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 600 I/O 1517FBGA
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Number of I/O :
600
Terminal Pitch :
1mm
Length :
40mm
Number of Inputs :
600
Surface Mount :
yes
Total RAM Bits :
Number of Outputs :
Base Part Number :
5SGXMA7
Height Seated (Max) :
3.5mm
Terminal Form :
Ball
Supply Voltage :
0.9V
Organization :
23472 CLBS
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Factory Lead Time :
8 Weeks
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Package / Case :
1517-BBGA, FCBGA
Power Supplies :
0.91.52.52.5/31.2/3V
Width :
40mm