5SGXMA7N2F40C2LN
Mfr.Part #
5SGXMA7N2F40C2LN
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 600 I/O 1517FBGA
Voltage - Supply :
0.82V~0.88V
Power Supplies :
0.851.52.52.5/31.2/3V
BOTTOM
Number of Outputs :
600
HTS Code :
Terminal Form :
Ball
Width :
40mm
Length :
40mm
Supply Voltage :
0.85V
Height Seated (Max) :
3.5mm
Organization :
23472 CLBS
Number of Inputs :
600
Operating Temperature :
0°C~85°C TJ
Surface Mount :
yes
Mounting Type :
Surface Mount
Number of I/O :
Terminal Pitch :
1mm