5SGXEABN1F45C2L
Mfr.Part #
5SGXEABN1F45C2L
Package / Case
1932-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 840 I/O 1932FBGA
Voltage - Supply :
0.82V~0.88V
HTS Code :
Number of Inputs :
840
Number of Outputs :
840
Height Seated (Max) :
3.9mm
Number of LABs/CLBs :
Factory Lead Time :
8 Weeks
Supply Voltage :
0.85V
Organization :
35920 CLBS
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1932
BOTTOM
Total RAM Bits :
Base Part Number :
5SGXEAB
Operating Temperature :
0°C~85°C TJ
Terminal Pitch :
1mm
Width :
45mm
Length :
45mm