5SGXEA7N3F45I4N
Mfr.Part #
5SGXEA7N3F45I4N
Package / Case
1932-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 840 I/O 1932FBGA
Length :
45mm
Number of I/O :
840
Height Seated (Max) :
3.9mm
Terminal Form :
Ball
Factory Lead Time :
8 Weeks
Voltage - Supply :
0.82V~0.88V
Terminal Pitch :
1mm
Number of Logic Elements/Cells :
Total RAM Bits :
Width :
45mm
Number of Outputs :
840
Supply Voltage :
0.85V