5SGXEA4K3F40C2L
Mfr.Part #
5SGXEA4K3F40C2L
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 696 I/O 1517FBGA
Number of Outputs :
696
Organization :
15850 CLBS
Operating Temperature :
0°C~85°C TJ
Stratix® V GX
Terminal Position :
BOTTOM
Height Seated (Max) :
3.5mm
Number of I/O :
696
Not Qualified
Terminal Form :
Ball
Width :
40mm
Package / Case :
1517-BBGA, FCBGA
Voltage - Supply :
0.82V~0.88V
Length :
40mm