5CEBA7F27C7N
Mfr.Part #
5CEBA7F27C7N
Package / Case
672-BGA
Description
IC FPGA 336 I/O 672FBGA
Stock
1
In Stock :
1
Length :
27mm
Package / Case :
672-BGA
Qualification Status :
Not Qualified
Operating Temperature :
0°C~85°C TJ
Number of Logic Cells :
150000
Published :
2018
HTS Code :
Height Seated (Max) :
2mm
Total RAM Bits :
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
Cyclone® V E
Number of Inputs :
336
Number of Outputs :
336
1.11.2/3.32.5V
Terminal Pitch :
1mm
Number of I/O :
Terminal Position :
BOTTOM
Supply Voltage :
1.1V
Base Part Number :
5CEBA7
Voltage - Supply :
1.07V~1.13V