5CEBA4U15C6N
Mfr.Part #
5CEBA4U15C6N
Package / Case
324-LFBGA
Description
IC FPGA 176 I/O 324UBGA
Ball
Qualification Status :
Not Qualified
Height Seated (Max) :
1.5mm
Operating Temperature :
0°C~85°C TJ
Number of I/O :
176
Number of Outputs :
176
Voltage - Supply :
1.07V~1.13V
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
Package / Case :
324-LFBGA
Number of Logic Elements/Cells :
Terminal Position :
BOTTOM
Width :
15mm
Supply Voltage :
1.1V
Base Part Number :
5CEBA4
Length :
15mm