4MA148352Z4AACTGI
Mfr.Part #
4MA148352Z4AACTGI
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 148.3520MHZ LVDS SMD
Oscillators
Output :
LVDS
Frequency Stability :
±50ppm
Type :
XO (Standard)
Frequency :
148.352MHz
Series :
4mA
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Function :
Enable/Disable
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
3.3V
Mounting Type :
Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm