440X285H
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
440X285H
Manufacturer
Tri-Star Industries
Description
MADE IN USA) TRI-STAR TAPERED BR
Stock
465
In Stock :
465
Manufacturer :
Tri-Star Industries
Product Category :
Subcategory :
Hardware
Outside Diameter :
0.146 in, 0.172 in
Product Type :
Mounting Hardware
Product :
Inserts
Brand :
RAF Electronic Hardware
Type :
Tapered Inserts
RAF Electronic Hardware
RoHS :
Details
Thread Size :
4-40
Material :
Brass
Length :
0.285 in