10AX066K2F40E2LG
Mfr.Part #
10AX066K2F40E2LG
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 696 I/O 1517FBGA
3 (168 Hours)
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Mounting Type :
Surface Mount
Number of I/O :
696
Terminal Pitch :
1mm
Supply Voltage :
0.9V
Packaging :
Tray
Factory Lead Time :
8 Weeks
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Number of Outputs :
696
Power Supplies :
0.9V
Height Seated (Max) :
3.5mm
Width :
40mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Package / Case :
1517-BBGA, FCBGA
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ