10AX016C3U19I2SG
Mfr.Part #
10AX016C3U19I2SG
Package / Case
484-BFBGA
Description
IC FPGA 240 I/O 484UBGA
Supply Voltage :
0.9V
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Height Seated (Max) :
3.25mm
Width :
19mm
Power Supplies :
0.9V
NOT SPECIFIED
Factory Lead Time :
8 Weeks
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Mounting Type :
Surface Mount
Terminal Pitch :
0.8mm
HTS Code :
Length :
19mm