10AX066K1F40I1SG
Mfr.Part #
10AX066K1F40I1SG
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 696 I/O 1517FCBGA
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Height Seated (Max) :
3.5mm
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
HTS Code :
Mounting Type :
Width :
40mm
Reach Compliance Code :
Unknown
Number of I/O :
696
Terminal Pitch :
1mm
Number of LABs/CLBs :
Package / Case :
1517-BBGA, FCBGA
Length :
40mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Supply Voltage :
0.9V