10AX048K3F35E2SG
Mfr.Part #
10AX048K3F35E2SG
FPGAs (Field Programmable Gate Array)
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
Supply Voltage :
0.9V
Height Seated (Max) :
3.5mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Width :
35mm
Terminal Pitch :
1mm
Number of Inputs :
396
Qualification Status :
Not Qualified
Factory Lead Time :
11 Weeks
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Number of Logic Elements/Cells :
Mounting Type :
Power Supplies :
0.9V
Terminal Form :
Ball
Number of LABs/CLBs :
Length :
35mm