10AX048K2F35E2SG
Mfr.Part #
10AX048K2F35E2SG
Supply Voltage :
0.9V
Length :
35mm
Width :
35mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Total RAM Bits :
Power Supplies :
0.9V
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Qualification Status :
Not Qualified
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
Height Seated (Max) :
3.5mm
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Terminal Pitch :
1mm