10AX032H3F35E2SG
Mfr.Part #
10AX032H3F35E2SG
Length :
35mm
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1152
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
Arria 10 GX
Terminal Position :
BOTTOM
Supply Voltage :
0.9V
HTS Code :
Peak Reflow Temperature (Cel) :
Terminal Pitch :
1mm
Factory Lead Time :
8 Weeks
Number of LABs/CLBs :
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Power Supplies :
0.9V
Width :
35mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Height Seated (Max) :
3.5mm