10AX032H2F35I2SG
Mfr.Part #
10AX032H2F35I2SG
Length :
35mm
Terminal Pitch :
1mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Width :
35mm
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
Power Supplies :
0.9V
Height Seated (Max) :
3.5mm
Number of I/O :
384
Terminal Position :
BOTTOM
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ