Y1453313R708V9L
Mfr.Part #
Y1453313R708V9L
Description
RES 313.708 OHM 0.005% 0.6W RAD
Temperature Coefficient :
±2ppm/°C
Resistance :
313.708Ohms
Size / Dimension :
0.300Lx0.105W 7.62mmx2.67mm
Tolerance :
±0.005%
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Height Seated (Max) :
0.336 8.53mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Power (Watts) :
0.6W
Datasheets
Y1453313R708V9L
313.708Ohms, 0.6W, Metal Foil,