Y145328K7000V0L
Mfr.Part #
Y145328K7000V0L
Description
RES 28.7K OHM 0.6W 0.005% RADIAL
Temperature Coefficient :
0.2000 ppm/°C
Resistance Tolerance :
Product Width :
2.67
Resistance :
28.7 kOhm
Power Rating :
0.6 W
Product Length :
7.62
Datasheets
Y145328K7000V0L
VPG Foil Y145328K7000V0L
28.7 kOhm,