Y1453121R321V9L
Mfr.Part #
Y1453121R321V9L
Description
RES 121.321 OHM 0.005% 0.6W RAD
Height Seated (Max) :
0.336 8.53mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Temperature Coefficient :
±2ppm/°C
Resistance :
121.321Ohms
Power (Watts) :
0.6W
Tolerance :
±0.005%
Size / Dimension :
0.300Lx0.105W 7.62mmx2.67mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Datasheets
Y1453121R321V9L
121.321Ohms, 0.6W, Metal Foil,