Y0786648R000T9L
Mfr.Part #
Y0786648R000T9L
Description
RES 648 OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Min Operating Temperature :
-55 °C
Temperature Coefficient :
1 ppm/°C
Tolerance :
0.01 %
Features :
Moisture Resistant
Composition :
Metal Foil
RoHS :
Compliant
Width :
2.667 mm
Max Operating Temperature :
125 °C
Resistance :
648 Ω
Max Power Dissipation :
600 mW
Height :
8.5344 mm
Length :
7.62 mm
Datasheets
Y0786648R000T9L
648 Ω, Metal Foil,