Y008932K4000BR23R
Mfr.Part #
Y008932K4000BR23R
Description
RES 32.4K OHM 0.1% 0.6W RADIAL
Power (Watts) :
0.6W
Height Seated (Max) :
0.336 8.53mm
Resistance :
32.4kOhms
Packaging :
Strip
Size / Dimension :
0.300Lx0.105W 7.62mmx2.67mm
Tolerance :
±0.1%
Failure Rate :
R (0.01%)
Operating Temperature :
-55°C~175°C
Datasheets
Y008932K4000BR23R
32.4kOhms, 0.6W, Metal Foil,