Y008930K5000TR23R
Mfr.Part #
Y008930K5000TR23R
Description
RES 30.5K OHM 0.01% 0.6W RADIAL
Power (Watts) :
0.6W
Operating Temperature :
-55°C~175°C
Packaging :
Strip
Failure Rate :
R (0.01%)
Size / Dimension :
0.300Lx0.105W 7.62mmx2.67mm
Tolerance :
±0.01%
Height Seated (Max) :
0.336 8.53mm
Resistance :
30.5kOhms
Datasheets
Y008930K5000TR23R
30.5kOhms, 0.6W, Metal Foil,