Y007880K2500F0L
Mfr.Part #
Y007880K2500F0L
Description
RES 80.25K OHM 1% 0.3W RADIAL
Power (Watts) :
0.3W
Temperature Coefficient :
0.0ppm/°C
Size / Dimension :
0.415Lx0.162W 10.54mmx4.11mm
Height Seated (Max) :
0.450 11.43mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Resistance :
80.25kOhms
Tolerance :
±1%
Datasheets
Y007880K2500F0L
80.25kOhms, 0.3W, Metal Foil,