Y007518K0000B0L
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
Y007518K0000B0L
Manufacturer
VPG Foil
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
RES 18K OHM 0.3W 0.1% RADIAL
Manufacturer :
VPG Foil
Product Category :
Through Hole Resistors
Frequency Stability :
±50ppm
Package :
Bulk
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
37.4 MHz
Series :
SXT224
Frequency Tolerance :
±50ppm
Type :
MHz Crystal
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Mounting Type :
Surface Mount
Ratings :
Height - Seated (Max) :
0.026 (0.65mm)
VPG FOIL RESISTORS
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Product Status :
Active
Load Capacitance :
16pF
Operating Mode :
Fundamental
Size / Dimension :
0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)