Y00588K30000D0L
Mfr.Part #
Y00588K30000D0L
Description
RES 8.3K OHM 0.3W 0.5% AXIAL
Series :
515
Product Status :
Active
Lens Style :
Round
Configuration :
Single
VPG FOIL RESISTORS
Lens Size :
5.00mm