Y00581K18000B0L
Mfr.Part #
Y00581K18000B0L
Description
RES 1.18K OHM 0.3W 0.1% AXIAL
Through Hole Resistors
2nd Connector :
N-Type Plug
Style :
N-Type to N-Type
Operating Temperature :
Cable Impedance :
50 Ohms
Overall Impedance :
50 Ohms
1st Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Series :
Frequency - Max :
5.8 GHz