XZLEELNANF-27.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XZLEELNANF-27.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 27.0000MHZ 6PF SMD
Stock
500
In Stock :
500
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Crystals
Frequency Stability :
±30ppm
Series :
XZ
Height :
558.8μm
Operating Mode :
Fundamental
Package / Case :
4-SMD, No Lead
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100Ohm
Load Capacitance :
6pF
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Packaging :
Cut Tape (CT)
Frequency :
27MHz
Mount :
Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Type :
MHz Crystal
Mounting Type :
Surface Mount
Size / Dimension :
0.081Lx0.065W 2.05mmx1.65mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C