XZDCELNANF-30.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XZDCELNANF-30.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 30.0000MHZ 12PF SMD
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Crystals
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Type :
MHz Crystal
Size / Dimension :
0.081Lx0.065W 2.05mmx1.65mm
Height :
558.8μm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80Ohm
Mount :
Surface Mount
Factory Lead Time :
12 Weeks
Frequency Stability :
±30ppm
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency :
30MHz
Operating Mode :
Fundamental
Series :
XZ
Load Capacitance :
12pF
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm