XZBBBCAANF-26.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XZBBBCAANF-26.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 26.0000MHZ 9PF SMD
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Crystals
Height :
558.8μm
Load Capacitance :
9pF
Type :
MHz Crystal
Mounting Type :
Surface Mount
Mount :
Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Frequency :
26MHz
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Series :
XZ
Size / Dimension :
0.081Lx0.065W 2.05mmx1.65mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100Ohm
Frequency Stability :
±10ppm