XZAEECNANF-26.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XZAEECNANF-26.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Stock
500
In Stock :
500
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Crystals
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Mounting Type :
Surface Mount
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Type :
MHz Crystal
Series :
XZ
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Load Capacitance :
8pF
Mount :
Surface Mount
Frequency :
26MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Height :
558.8μm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100Ohm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Size / Dimension :
0.081Lx0.065W 2.05mmx1.65mm