XYFEECNANF-24.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XYFEECNANF-24.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 16PF SMD
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Crystals
Size / Dimension :
0.100Lx0.081W 2.55mmx2.05mm
Series :
XY
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Height :
558.8μm
Frequency Stability :
±30ppm
Operating Mode :
Fundamental
Load Capacitance :
16pF
Frequency :
24MHz
Mount :
Surface Mount
Packaging :
Cut Tape (CT)
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Factory Lead Time :
12 Weeks
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80Ohm