XYBBDLSANF-50.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XYBBDLSANF-50.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 50.0000MHZ 9PF SMD
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Crystals
Type :
MHz Crystal
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency :
50MHz
Mount :
Surface Mount
Frequency Tolerance :
±10ppm
Factory Lead Time :
12 Weeks
Load Capacitance :
9pF
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Frequency Stability :
±25ppm
Operating Mode :
Fundamental
Size / Dimension :
0.100Lx0.081W 2.55mmx2.05mm
Series :
XY
Packaging :
Cut Tape (CT)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Height :
558.8μm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60Ohm