XYAEEJNANF-48.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XYAEEJNANF-48.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
Stock
764
In Stock :
764
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Crystals
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Operating Temperature :
-40°C~105°C
Frequency Stability :
±30ppm
Packaging :
Cut Tape (CT)
Mount :
Surface Mount
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Type :
MHz Crystal
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60Ohm
Size / Dimension :
0.100Lx0.081W 2.55mmx2.05mm
Mounting Type :
Surface Mount
Load Capacitance :
8pF
Height :
558.8μm
Frequency :
48MHz