XXGGGINANF-25.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XXGGGINANF-25.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Crystals
Mount :
Surface Mount
Frequency :
25MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Type :
MHz Crystal
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Operating Mode :
Fundamental
Load Capacitance :
18pF
Packaging :
Cut Tape (CT)
Mounting Type :
Surface Mount
Series :
XX
Factory Lead Time :
8 Weeks
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60Ohm
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm