XXFPPLNANF-32.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XXFPPLNANF-32.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 16PF SMD
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Crystals
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Operating Mode :
Fundamental
Type :
MHz Crystal
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Frequency :
32MHz
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Load Capacitance :
16pF
Packaging :
Cut Tape (CT)
Frequency Stability :
±15ppm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
8 Weeks
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Height :
889μm
Mounting Type :
Surface Mount
Mount :
Surface Mount
Series :
XX
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50Ohm