XXBBBCNANF-26.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XXBBBCNANF-26.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 26.0000MHZ 9PF SMD
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Crystals
Series :
XX
Load Capacitance :
9pF
Mounting Type :
Surface Mount
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60Ohm
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Mount :
Surface Mount
Height :
889μm
Frequency :
26MHz
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Operating Mode :
Fundamental
Type :
MHz Crystal
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Frequency Stability :
±10ppm
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm