XUL538200.000000X
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XUL538200.000000X
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
5 mm x 3.2 mm
Datasheet
Download
Description
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Manufacturer :
Product Category :
Oscillators
Minimum Operating Temperature :
- 20 C
Series :
XU
Height - Seated (Max) :
0.047 (1.20mm)
Length :
5 mm
Package / Case :
5 mm x 3.2 mm
Current - Supply (Max) :
97mA
Type :
XO (Standard)
Base Resonator :
Crystal
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
200 MHz
Product Type :
Standard Oscillators
Termination Style :
SMD/SMT
Renesas Electronics
Width :
3.2 mm
Subcategory :
Oscillators
Output :
LVDS
Base Product Number :
XUL538
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
RoHS :
Details
Maximum Operating Temperature :
+ 70 C
Ratings :
Output Format :
LVDS
Package :
Tape and Reel (TR)
Brand :
Renesas Electronics
Height :
1.1 mm
Spread Spectrum Bandwidth :
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Packaging :
Reel
Absolute Pull Range (APR) :
Mounting Type :
Surface Mount
Function :
Enable/Disable
Frequency Stability :
20 PPM
Product Status :
Active
Current - Supply (Disable) (Max) :
Current Rating :
79 mA
Datasheets
XUL538200.000000X
Introducing Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XUL538200.000000X from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:5 mm x 3.2 mm, Type:XO (Standard), Output:LVDS, Operating Temperature:-20°C ~ 70°C, Mounting Type:Surface Mount, XUL538200.000000X pinout, XUL538200.000000X datasheet PDF, XUL538200.000000X amp .Beyond Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XUL538200.000000X ,we also offer ECS-3225MV-250-BN-TR, ECS-3225MV-250-CN-TR, ECS-3225MV-120-BN-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.